פרסים

פרסים
פרויקט "שומעים טוב בארץ" יוצא לדרך אל תפספסו את הרכבת ועלו עליה כל עוד שהיא בתחנה שלכם. יותר משתתפים יותר פרסים יותר רוח חדשה ורעננה של שירים לאהבת המולדת. מה שהיה פעם עדיין נשאר בתוכנו פשוט זה צריך לפרוץ מבעד המילים והמנגינה הרי אין יותר טוב משיר ומילים עם משמעות והזדהות ישראלית.

מי מאיתנו לא אוהב לקבל תגמול על מה שאנו עושים? במיוחד שמדובר על משהו שאנו מאוד אוהבים ומתחברים אליו. אז אם אתם אוהבים לשיר, או שזה עתה חיברתם מילים, או שיש לכם מנגינה מושלמת כאן בדיוק זה המקום לקבל תגמול על כך, הרי פרסים זה חלק מהעניין. נכון שלא כולם עושים זאת על מנת לקבל פרסים כי הרי מוזיקה היא נשמה היא נמצאת בכל אחד מאיתנו, אבל תמורה והערכה גדולה עבור המוזיקה זה באמת משהו ייחודי.

ככל שיהיו יותר משתתפים הסיכוי לקבל פרסים הוא גדול יותר ולכן חשיבות הפצת המידע הזה היא חשובה, וכולם מרוויחים מזה ובגדול, הקהל שנחשף לשירי ארץ ישראל החדשה ואהבת הארץ, וכמובן אותם מבצעים שזוכים לחשיפה גדולה ויחד עם זאת מקבלים פרסים שווי ערך.

זה הזמן להתגייס ולהירתם למשימה ולמצוא את הקהל שיצביע עבור הקליפ, השיר, המנגינה שאותה הם אוהבים ומתחברים. הפרסים עדיין לא נקבעו אבל ברגע שיהיו מספיק משתתפים כך נוכל להגדיל את הפרסים ובזה ליצור עניין ורצון להצליח ולייצר שירים חדשים של אהבת הארץ. זוהי קפיצה משמעותית וחדשה בתחום הזמר הישראלי ואתם יכולים להיות חלק ממנה. אז יש לכם את "החיידק" וייצר השירה הכתיבה וההלחנה טמון בכם? קדימה בלי למצמץ זה הזמן להצביע ולהשפיע ולקבל פרסים.

שירי המולדת הם נכס צאן ברזל גם אם הם היו לפני שנים רבות עדיין זוכרים אותם ומלמדים אותם, זה אומר ששירים כאלו הם ההמשכיות לשפה שלנו ולתרבות שלנו. אז נכון רוצים שינוי? בדיוק זה המקום לבצע אותו בעזרת שירים לארץ שלנו כל המקצבים, כל המילים השמחות, המרגשות. השירים הנוגים הגעגועים לארץ ישראל הישנה והטובה עדיין נשארו וזה הזמן לייצר שירים של פעם ברוח צעירה חדשנית ותוססת. יש המון יוצרים מוכשרים שעדיין לא פרצו לתודעה ולכן בדיוק הפרויקט הזה הוא עבורכם.

פרס ראשון

1) הקלטות באולפן מקצועי ויחסי ציבור.
2) הענקת פרס ל- 30 החברים שעודדו – סופשבוע במלון ישראלי.
3) הענקת פסלון זהב לראש העיר שתמך והביא את הזכייה לעירו.
4) לתומכים: 100 תלושי קנייה ברשתות הפארם והאופנה בארץ.
5) למצביעים: 500 חולצות 'ישראליסט – זהב' על בד איכותי.
6) הפתעות!!!

פרס שני

1) הקלטות באולפן מקצועי ויחסי ציבור.
2) הענקת פרס ל-20 החברים שעודדו – סופשבוע במלון ישראלי.
3) לתומכים: 30 תלושי קנייה ברשתות הפארם והאופנה בארץ.
4) למצביעים: 300 חולצות 'ישראליסט – כסף' על בד איכותי.

פרס שלישי

1) הקלטות באולפן מקצועי ויחסי ציבור.
2) הענקת פרס ל-10 החברים שעודדו – סופשבוע במלון ישראלי.
3) לתומכים: 20 תלושי קנייה ברשתות הפארם והאופנה בארץ.
4) למצביעים: 200 חולצות 'ישראליסט – ארד' על בד איכותי.