השופטים

שופטים מצמרת היוצרים בישראל (רשימה זמנית):

יורם טהר לב – כתב למעלה מ-1,000 שירים ופזמונים לזמרים ולהקות צבאיות.
יוסי גיספן – בעשור האחרון כתב קרוב ל-1,000 שירים למיטב הזמרים.
שמרית אור – כתבה את המילים למרבית הלהיטים של צביקה פיק ועוד.
קובי אוז – כתב, הלחין ומבצע את מרבית השירים של להקת טיפקס ועוד.
ננסי ברנדס – מנצח, מעבד ומלחין של פסטיבלים, להקות וזמרים. סטנדאפיסט.

אם בוערת בכם התשוקה לשפוט ולמצוא את הכוכב הבא זוהי הבמה וקדימה לעבודה. מי יודע אולי בזכותכם נגלה כוכב זמר דגול וגדול שיביא עימו צלילים וקולות שעוד לא שמענו.

פעמים רבות ישבתם מול המסך וצפיתם בתוכניות העוסקות בתחרויות שירה, בתוך תוככם קיננה ההרגשה שאולי אם אתם הייתם השופטים יכול להיות שהייתם רואים פוטנציאל בזמר או זמרת שזה עתה סיימו לשיר ואולי הייתם מעבירים אותם שלב מה ששופט אחר לא עשה או שלא שם לב.

אז איך באמת יודעים במי לבחור ואיך זה עובד?פשוט מאד חפשו את השיר המועדף עליכם בעמוד "קליפים" דרגו אותו, השיר שזה עתה דרגתם משוכלל עם יתר הדירוגים האחרים כך שככל שידרגו יותר שיר מסוים הסיכוי שלו גבוה ומועמד לזכייה. ובזה אתם בעצם קובעים מי יעלה לגמר. כן כן החלום הופך למציאות ואתם חלק נכבד ממנו. אתם ורק אתם מחליטים מי יעלה לגמר הגדול אבל רגע זה עוד לא הכל, בגמר הגדול יככבו השופטים שאתם בחרתם נשמע מעניין?

שלא תחשבו שזה פשוט להיות שופט, צריך לבדוק היטב מי טוב יותר ומי באמת מתאים לזכות בפרס הגדול ומדובר בפרסים רבים ושווי ערך. כמו שלא כל בני האדם שווים ודומים כך גם השופטים לכל שופט יש טביעת עין משל עצמו וזה מה שיפה ומיוחד, מאחר שכדי לרגש לא נדרשים מקצועיות או ידע. כל אחד יכול לקבוע מה מרגש יותר ומה פחות, וזה בדיוק מה שאתם השופטים צריכים לעשות.

אם ניקח רגע אחד צעד אחורה ונביט בעבר בתחום הזמר והשירה כיצד אותם זמרים הגיעו לגדולה ולרמת חשיפה גדולה שכזו? יכול להיות שהתאמצו יותר מאשר היום? או אולי לא היה מי שינתב להם דרך על מנת באמת לפרוץ החוצה ולהוציא את הכישרון החבוי בהם? אבל כבר עברו השנים ומיני אז השתנו הדברים והיום הפריצה לעולם הזמר היא בדרכים הרבה יותר סלולות, כמובן שחובת ההוכחה היא על האומן אבל בהחלט ניתנים לו הכלים שיוכלו לעזור לו ולעלות על הבמה ולהתחיל לפצוח בשירה כמו שהוא יודע.

אחת התופעות הנפוצות כיום בתחום הזמר היא תחרות שירה המספקת פלטפורמה מקצועית ומושקעת מאוד כדי לתת ייצוג ובמה לכל מי שמעוניין בקריירה בתחום זה.

ללא ספק תופעה זו יוצרת מגוון רחב של כישרונות שכדאי להכיר ולהיחשף אליה, מוזיקה היא אחד הדברים שמחברים עולמות שונים ושילוב ההרמוניה הזו היא מושלמת.

פרס ראשון

1) הקלטות באולפן מקצועי ויחסי ציבור.
2) הענקת פרס ל- 30 החברים שעודדו – סופשבוע במלון ישראלי.
3) הענקת פסלון זהב לראש העיר שתמך והביא את הזכייה לעירו.
4) לתומכים: 100 תלושי קנייה ברשתות הפארם והאופנה בארץ.
5) למצביעים: 500 חולצות 'ישראליסט – זהב' על בד איכותי.
6) הפתעות!!!

פרס שני

1) הקלטות באולפן מקצועי ויחסי ציבור.
2) הענקת פרס ל-20 החברים שעודדו – סופשבוע במלון ישראלי.
3) לתומכים: 30 תלושי קנייה ברשתות הפארם והאופנה בארץ.
4) למצביעים: 300 חולצות 'ישראליסט – כסף' על בד איכותי.

פרס שלישי

1) הקלטות באולפן מקצועי ויחסי ציבור.
2) הענקת פרס ל-10 החברים שעודדו – סופשבוע במלון ישראלי.
3) לתומכים: 20 תלושי קנייה ברשתות הפארם והאופנה בארץ.
4) למצביעים: 200 חולצות 'ישראליסט – ארד' על בד איכותי.